o nomacom

O nomacom

BEZPIECZEŃSTWO

Naszym priorytetem jest tworzenie klientom bezpiecznego, komfortowego i niezawodnego środowiska pracy.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług i efektywność oferowanych rozwiązań każde wdrożenie poprzedzamy dokładną analizą potrzeb klientów, by móc zdefiniować najbardziej funkcjonalny produkt, optymalnie wykorzystujący potencjał biznesowy przedsiębiorstwa i gwarantujący sprawność realizacji jego procesów wewnętrznych. Usługi świadczymy kompleksowo.

Od doradztwa i konsultingu w zakresie wdrożenia, poprzez dostawę i implementację rozwiązania, aż po wsparcie i serwis na etapie użytkowania.

DOŚWIADCZENIE

Kluczową wartością firmy jest zespół wykwalifikowanych specjalistów. Ich kompetencje gwarantują sprawną realizację wytyczonych celów, elastyczność działania oraz nieszablonowe podejście do każdego zlecenia. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania, dopasowane do profilu działalności przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę zarówno zastosowane technologie, jak i różnorodność konfiguracji.

Doświadczenie naszych ekspertów, zdobyte przy realizacji złożonych projektów informatycznych w firmach i organizacjach z branż: bankowej, medycznej, logistycznej, produkcyjnej oraz sektora publicznego, zaowocowało zaufaniem klientów i przełożyło się na budowę długotrwałych relacji biznesowych.

nomacom - doświadczenie

PROFESJONALIZM

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami, takimi jak: HP, Lenovo, Dell, Samsung, Cisco, Epson, Microsoft, Zebra, Motorola. Regularne uczestnictwo w organizowanych przez nich szkoleniach zapewnia nam dostęp do nowoczesnych technologii oraz unikalnej wiedzy specjalistów w stale rozwijającej się branży.

Dzięki temu możemy dostosowywać ofertę do zmieniających się trendów rynkowych i potrzeb klientów, a jednocześnie oferować profesjonalne narzędzia wykorzystujące potencjał niedocenianych wcześniej obszarów działalności przedsiębiorstw.

Profesjonalne rozwiązania dla Twojej frmy!

Oferujemy sprzedaż i dostawę rozwiązań do budowy Twojej infrastruktury IT, obejmujących: sprzęt IT, rozwiązania systemowe, sieciowe, chmurowe, z zakresu bezpieczeństwa i wirtualizacji.

Firmy, które nam zaufały

Nomacom Group Sp. z o.o. dostarcza klientom biznesowym rozwiązania IT wraz z wartością dodaną w postaci usług wdrożeniowych oraz wsparcia i serwisu na etapie użytkowania. Oferując tak kompleksową obsługę, wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się zaufaniem klientów z praktycznie każdej branży, począwszy od przedsiębiorstw handlowo-usługowych, poprzez firmy produkcyjne, a skończywszy na placówkach medycznych i instytucjach państwowych. Poniżej przedstawiamy wybrane referencje:

Marzena Bielecka

Wiceprezes Zarządu Vinderen Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę Nomacom Group Sp. z o.o. jako doświadczonego oraz w pełni profesjonalnego partnera biznesowego, wykazującego się elastycznością we współpracy i zrozumieniem potrzeb klienta.

Paweł Rawski

IT Operations Manager Randstad Polska

Firma Nomacom Group Sp. z o.o. dzięki posiadaniu odpowiedniej wiedzy i dużego doświadczenia wykazała się najwyższą starannością oraz dbałością o zrozumienie potrzeb klienta, poprzedzoną szczegółową analizą działania i specyfiki firmy Randstad.

Dr n. med. Lucyna Hryszczyk

Dyrektor SZPZLO Warszawa- Mokotów

Polecamy Firmę Nomacom Group jako partnera przy realizacji projektów informatycznych. Współpraca układa się pomyślnie. Dostawy realizowane są terminowo i zgodnie z oczekiwaniami.

Michał Nowak

Prezes Zarządu Wagas SA

W imieniu firmy WAGAS S.A. potwierdzam, że firma Nomacom przeprowadziła kompleksową modernizację naszej infrastruktury informatycznej. Po zakończeniu projektu firma Nomacom zapewnia nam stałe wsparcie wykwalifikowanych inżynierów, utrzymując wdrożone rozwiązanie na najwyższym możliwym poziomie.

Witold Bromboszcz

Prezes Zarządu Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka Sp. z o.o.

W imieniu Szpitala Grochowskiego informuję, iż w przeciągu ostatniego roku dokonaliśmy zakupu sprzętu komputerowego za pośrednictwem firmy Nomacom Group Sp. z o.o. Realizacja dostaw przebiegła terminowo oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Tomasz Kuźma

Kierownik Działu Informatyki Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Polecamy firmę Nomacom jako rzetelnego partnera dysponującego wykwalifikowanymi inżynierami, a tym samym dostarczającego wysokiej jakości usługi informatyczne. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy, w czasie której firma wykazała się profesjonalizmem i solidnością, dotrzymując ustalonych terminów.

Partnerzy 
technologiczni

Współpraca z największymi dystrybutorami sprzętu i oprogramowania wiąże się z jednej strony ze wsparciem dla naszych działań w zakresie doboru najodpowiedniejszych technologii, a z drugiej strony pozwala nam negocjować ceny w imieniu naszych klientów i uzyskiwać dla nich specjalne rabaty.