Bezpieczeństwo i ochrona danych

ochrona antywirusowa, zabezpieczenia serwerów, sieci i punktów końcowych, minimalizacja ryzyka wystąpienia cyberzagrożeń, rozwiązania do backupu danych, zasilanie gwarantowane

 

Zapewnienie bezpieczeństwa danym biznesowym to dziś wyzwanie, przed którym stoją działy IT w każdej firmie. Na przestrzeni ostatnich lat znacząco wzrosła liczba ataków, a cyberprzestępcy posługują się coraz bardziej wyspecjalizowanymi narzędziami. W rezultacie skuteczna ochrona danych to ochrona wielowarstwowa, realizowana na wielu płaszczyznach, która obejmuje różne technologie.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które pozwalają na kompleksowe podejście do bezpieczeństwa danych. Obejmują one każdy z potencjalnych obszarów ataku. Chronią zarówno urządzenia zdalne, usługi w chmurze, pocztę elektroniczną, jak i infrastrukturę lokalną, systemy oraz sieć. Dodatkowo, w celu wyeliminowania zagrożeń, za które odpowiada czynnik ludzki, uznawany za najsłabsze ogniowo i powód nieszczelności systemów, wdrożymy rozwiązania minimalizujące ryzyko zagrożeń. Pomożemy również w opracowaniu polityk bezpieczeństwa, dzięki którym pracownicy będą wiedzieć jak postępować w przypadku cyberataków, a także przeprowadzimy szkolenia.

Zapewnienie bezpieczeństwa danym biznesowym, to jednak nie tylko ograniczanie zagrożeń wynikających z cyberataków. Gwarancją bezpieczeństwa jest również regularne tworzenie kopii zapasowych na wypadek przypadkowych awarii systemu. Nasi inżynierowie specjalizują się w tworzeniu dedykowanych środowisk backupowych dla firm każdej wielkości. Wdrażamy takie rozwiązania zarówno w małych przedsiębiorstwach handlowo-usługowych, jak i dużych firmach produkcyjnych, logistycznych, czy też w placówkach medycznych i instytucjach państwowych.

Obsługa informatyczna firm - bezpieczeństwo i ochrona danych

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować: