Kariera

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, dla których praca stała się pasją.  Dbamy o stworzenie naszym pracownikom warunków sprzyjających samorealizacji oraz umożliwiamy zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego. Cenimy ludzi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i chętnie angażują się w realizację ambitnych projektów.

Działamy na obszarze całej Polski, ale uczestniczymy również w realizacji projektów dla naszych klientów m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, USA.

Pracując w naszej firmie, będziesz miał doskonałą okazję do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy.

Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca techniczno-handlowy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa aktualnych klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Organizowanie i realizowanie procesu sprzedaży, w tym prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert dla klientów
  • Doradztwo klientom w zakresie zakupu optymalnych produktów i usług
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych (obsługa przed- i posprzedażowa)
  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w obszarze B2B
  • Dużo ambitnych projektów
  • Systematyczne szkolenia przeprowadzane przez globalnych producentów rozwiązań IT (techniczne i sprzedażowe)
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe i system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Pracę w zgranym zespole
  • Telefon służbowy, komputer przenośny
  • Niezapomniane wrażenia z wyjazdów integracyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • Silna motywacja w osiąganiu postawionych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i obowiązkowość
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży IT.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.