12622 microsoft teams dla firm

Microsoft Teams dla firm

Microsoft Teams to narzędzie służące do komunikacji i współpracy w zespole. Dzięki niemu pracownicy mogą prowadzić rozmowy, organizować wideokonferencje, a także udostępniać pliki. Pozwala utrzymać kontakt ze współpracownikami oraz klientami, zdecydowanie wpływając na efektywność organizacji pracy.

Microsoft Teams dla firm – główne funkcje

Szybka i niezakłócona komunikacja to podstawa współpracy w każdym przedsiębiorstwie. Zwłaszcza obecnie, gdy wielu pracowników wykonuje swoje obowiązki w trybie home office. Z Microsoft Teams dla firm możesz zapewnić swoim pracownikom zarówno doskonałe narzędzie do pracy zdalnej, jak i bezpieczeństwo.

Czat

Wysyłaj wiadomości błyskawiczne niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, a także urządzenia, z którego korzystasz. Dzięki Microsoft Teams będziesz w stałym kontakcie. Rozmawiaj indywidualnie lub z grupą, taguj osoby, by zwrócić ich uwagę, dołączaj do połączeń wideo, a także udostępniaj pliki bądź swój ekran. Dodatkowym atutem natychmiastowej komunikacji w Teams jest możliwość szybszego podejmowania decyzji w zespole.

Spotkania

Tylko jeden przycisk dzieli Cię od błyskawicznego przejścia z czatu indywidualnego lub grupowego do rozmowy wideo. Bez względu na to gdzie znajdują się członkowie zespołu. Microsoft Teams dla firm to możliwość organizacji spotkań zarówno z 2 osobami, jak i 10 000. Wszystko w prosty i intuicyjny sposób, dzięki spójnym możliwościom obsługi na różnych platformach i urządzeniach.

Współpraca

Dzięki Teams wszystko może odbywać się w jednym miejscu. Możliwość współdzielenia plików, czaty grupowe i indywidualne, a także współpraca na udostępnionym obszarze roboczym. Dodatkowo, dzięki przechowywaniu konwersacji i plików, wszystkie potrzebne do pracy materiały dostępne są z każdego urządzenia, bez względu na to gdzie aktualnie pracujesz. Sprawna komunikacja i współpraca to również możliwość uzyskiwania szybkiego dostępu do takich aplikacji jak Word, Excel, a także PowerPoint.

Wykorzystaj wszystkie możliwości usługi Microsoft Teams dla Firm

Udostępnianie plików

Bezpieczne udostępnianie plików w chmurze pozwala użytkownikom na współpracę, nawet gdy wszyscy znajdują się w innych miejscach. Przechowuj, udostępniaj, a także edytuj pliki w Teams, dzięki wbudowanemu dostępowi do takich aplikacji, jak SharePoint, OneDrive oraz OneNote.

Współtworzenie

Jednoczesna praca na tym samym pliku wielu osób w czasie rzeczywistym to zasługa automatycznej synchronizacji, a także funkcji śledzenia historii wersji. Wiadomości dotyczące dokumentu zostają zachowane i wyświetlane są w konwersacjach zespołu.

Tłumaczenie

Obsługując 35 języków, aplikacja umożliwia komunikację z ludźmi z całego świata.

Kanały prywatne

Możesz prowadzić prywatne konwersacje z wybranymi członkami zespołu. Dzięki aplikacji masz też stałą kontrolę nad dostępem do powiązanych plików i notatek.

Tryb Razem

Uruchom wirtualne tło, w którym wszyscy razem siedzą w jednym i tym samym pomieszczeniu.

Aplikacja Microsoft Teams jest dostępna w ramach platformy Microsoft 365 (dawniej: Office 365).