15310 rozwiązania it dla magazynów

Specjalistyczne rozwiązania IT dla magazynów

Efektywność, funkcjonalność i oszczędność kosztów – to podstawowe czynniki, jakie muszą spełniać nowoczesne technologie wdrażane w magazynach. Takie czynniki braliśmy pod uwagę, tworząc ofertę specjalistycznych rozwiązań IT, dedykowanych branży magazynowej. Dodatkowym atutem naszej oferty jest jej kompleksowość, obejmująca nie tylko sprzęt, ale również jego instalację i konfigurację.

Dziś rozwiązania IT dla magazynów muszą odznaczać się niezawodnością, wysoką produktywnością i pełną automatyzacją. Pozwala to na śledzenie procesów magazynowych w czasie rzeczywistym, zarówno w zakresie nadzoru nad przyjmowanym, przemieszczającym się i wydawanym towarem, jak i identyfikacji zajmujących się nim osób.

W zależności od struktury magazynu, powierzchni, a także roli jaką spełnia w łańcuchu logistycznym, każdorazowo przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb klienta. Bierzemy pod uwagę takie elementy, jak dotychczasowe wyposażenie w infrastrukturę IT, natężenie przepływu materiałów, liczbę pracowników, a także powierzchnię magazynu. W rezultacie dobieramy indywidualne rozwiązania, ściśle dopasowane do konkretnych oczekiwań.

Rozwiązania IT dla magazynów – nasza oferta:
 • komputery i tablety przemysłowe
 • monitory przemysłowe
 • terminale wózkowe
 • terminale ręczne
 • czytniki kodów kreskowych
 • drukarki etykiet
 • materiały eksploatacyjne
 • systemy kontroli dostępu
 • systemy zasilania awaryjnego UPS
 • sieć WiFi – projektowanie, montaż, instalacja i konfiguracja
 • instalacje sieciowe oparte o sprzęt przemysłowy

Nasz atut to kompleksowa obsługa IT

Nasi specjaliści doradzą najkorzystniejsze rozwiązania, zajmiemy się dostawą urządzeń, a inżynierowie wykonają wszelkie prace związane z instalacją i konfiguracją sprzętu. Ty wybierasz rozwiązanie, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz wybierać dostawcy sprzętu i instalatora. My zrobimy wszystko za Ciebie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Naszą misją jest tworzenie klientom bezpiecznego, niezawodnego i komfortowego środowiska pracy. Specjalistyczne rozwiązania IT dla magazynów to oferta dedykowana konkretnej branży. Dysponując doświadczeniem, wysokimi kwalifikacjami i – co ważne – najbardziej aktualną wiedzą pozyskiwaną dzięki uczestnictwu w szkoleniach organizowanych przez producentów – możemy zaproponować w pełni funkcjonalne, a także kompleksowe rozwiązania. Atutem naszej oferty jest również jej atrakcyjność cenowa, uwzględniająca specjalne rabaty, które negocjujemy z producentami sprzętu w imieniu naszych klientów.

Rozwiązania IT dla magazynów – szczegółowa oferta:

 • Komputery i tablety przemysłowe

Oferujemy szeroki wybór komputerów i tabletów przemysłowych. Dzięki wykonaniu z wytrzymałych materiałów świetnie sprawdzają się jako narzędzie pracy w wymagających warunkach, takich jak hale magazynowe. Dodatkowo zachowują niewielką masę i nowoczesny wygląd. Posiadają również szczelne i odporne na wstrząsy obudowy. Ponadto – w zależności od konfiguracji – mogą być wyposażone m.in. w moduł GPS, RFID, modem 3G/LTE, uchwyty do montażu w pojazdach.

 • Monitory przemysłowe

W skład szerokiej gamy oferowanych przez nas profesjonalnych monitorów przemysłowych wchodzą m.in.: monitory wielkoformatowe, monitory Open Frame (do zabudowy), monitory standardowe, monitory typu Rack, monitory do monitoringu i telewizji przemysłowej (CCTV). Wraz z szeroką ofertą monitorów przemysłowych posiadamy również wszelkie niezbędne akcesoria do ich instalacji.

 • Terminale wózkowe

Zapewniają pełną obsługę z aplikacji typu desktop, odznaczają się wysoką niezawodnością i ergonomicznością. Polecane są do montażu na wózkach widłowych, paletowych i podnośnikowych. Terminale wózkowe ułatwiają pracownikom magazynów i centrów dystrybucyjnych komunikację, pozwalając na szybszą i sprawniejszą realizację zadań. W zależności od przeznaczenia terminale wózkowe posiadają ekrany o różnych przekątnych, by nie ograniczać widoczności, a jednocześnie pozwolić obsługującym je pracownikom bez trudu odczytywać zamieszczone na nich informacje.

 • Terminale ręczne

Niezawodne, funkcjonalne, a także trwałe terminale mobilne przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych zapewniają wysoki standard pracy podczas skanowania/sortowania towarów. Zaprojektowane zostały z myślą o wymagającym środowisku – zarówno pod względem technicznym, jak i atmosferycznym. Przyczyniają się do zwiększenia produktywności i dokładności pracowników. Terminale ręczne, które oferujemy klientom, są proste i wygodne w użyciu, w tym – w zależności od modelu – pozwalają na obsługę nawet w rękawicach ochronnych.

 • Czytniki kodów kreskowych

Wybór drukarki etykiet uzależniony jest od kilku czynników, w tym miejsca wykorzystania urządzenia, natężenia pracy, a także parametrów wielkościowych drukowanych etykiet. W swojej ofercie posiadamy bogaty zestaw urządzeń, które doskonale sprawdzają się w praktyce, zapewniając szybki i wysokiej jakości wydruk. Urządzenia te przystosowane są do druku wysokonakładowego i intensywnego użytkowania, dzięki czemu odznaczają się efektywnością i wydajnością. Dodatkowo ich stabilna konstrukcja gwarantuje maksymalną trwałość.

 • Drukarki etykiet

Wybór drukarki etykiet uzależniony jest od kilku czynników, w tym miejsca wykorzystania urządzenia, natężenia pracy oraz parametrów wielkościowych drukowanych etykiet. W swojej ofercie posiadamy bogaty zestaw urządzeń, które doskonale sprawdzają się w praktyce, zapewniając szybki i wysokiej jakości wydruk. Urządzenia te przystosowane są do druku wysokonakładowego i intensywnego użytkowania, dzięki czemu odznaczają się efektywnością i wydajnością, a ich stabilna konstrukcja gwarantuje maksymalną trwałość.

 • Materiały eksploatacyjne

Oferujemy bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych, w tym etykiet papierowych (termicznych, termotransferowych, matowych i błyszczących, wiele rozmiarów), etykiet foliowych oraz taśm. Doradzamy przy wyborze właściwych materiałów, biorąc pod uwagę czynniki środowiskowe, jak temperatura, wilgotność, odporność na ścieranie, dzięki czemu możemy polecić takie rozwiązania, które w znacznym stopniu wpływają na funkcjonalność urządzeń oraz jakość pracy obsługujących je pracowników.

 • Systemy kontroli dostępu

Elektroniczne systemy kontroli dostępu służą przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa. Ich podstawową rolą jest ograniczenie dostępu osobom nieupoważnionym do określonych pomieszczeń. Jednocześnie systemy kontroli dostępu umożliwiają przeprowadzenie weryfikacji i nadzoru nad przepływem osób pomiędzy określonymi strefami w budynku lub budynkach, a także pozwalają na monitorowanie ruchu. Nasza oferta obejmuje profesjonalne i nowoczesne systemy kontroli dostępu o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności, w zależności od potrzeb klientów.

 • Systemy zasilania awaryjnego UPS

Systemy zasilania awaryjnego UPS to krytyczny element infrastruktury IT w magazynach i centrach dystrybucyjnych. Pozwalają uniknąć wielogodzinnych przestojów w pracy, w wyniku awarii zasilania. W momencie gdy pojawią się zakłócenia parametrów sieci elektroenergetycznej, bądź też nastąpi całkowity zanik napięcia, energia służąca do utrzymania pracy urządzeń pobierana jest z akumulatorów, podtrzymujących zasilanie nawet do kilkudziesięciu godzin. Doradzając naszym klientom wybór konkretnego rozwiązania, dokładnie analizujemy wszelkie czynniki, od których zależy funkcjonalność i efektywność tego typu urządzeń.

 • Sieć WiFi – projektowanie, instalacja i konfiguracja

Duża powierzchnia hal magazynowych, specyficzne warunki pracy, mobilność pracowników to czynniki, które decydują o wyborze szybkiej i niezawodnej sieci WiFi. Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, instalacją, a także konfiguracją sieci, w tym integracją urządzeń, które będą z niej korzystały. Dodatkowo dostarczamy niezbędny sprzęt i oprogramowanie. Tworzone przez nas finalne rozwiązania spełniają wszelkie standardy, a także gwarantują nieprzerwany dostęp do sieci bezprzewodowej. Ponadto są w pełni skalowalne, uwzględniając przyszłe potrzeby rozwojowe.

 • Instalacje sieciowe oparte o sprzęt przemysłowy

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji sieciowych opartych o sprzęt przemysłowy. Nasi inżynierowie zintegrują wszystkie urządzenia tak, by doskonale się ze sobą komunikowały, zapewniając maksimum funkcjonalności. Wyeliminujemy takie problemy w środowisku sieciowym, jak niewłaściwe rozpoznanie urządzeń, nieoptymalny przepływ ruchu, a także zbyt długi czas reakcji oraz przeciążenia w obszarze przełączników i sieci SAN.