15333 EB-L1405U nomacom

Projektory biznesowe Epson

Projektory biznesowe Epson wyposażone są w atrakcyjne i innowacyjne rozwiązania, które zdecydowanie poprawiają jakość komunikacji wizualnej. Model EB-L1405U dzięki zaawansowanym funkcjom służy do prowadzenia prezentacji w dużych pomieszczeniach przed ogromną publicznością.

Wizualna doskonałość

Ten laserowy projektor instalacyjny do dużych pomieszczeń, jak sale konferencyjne i wykładowe, gwarantuje niezwykłą jakość obrazu oraz doskonałe wyświetlanie prezentacji. Technologia 3LCD i jednakowo wysokie natężenie świata białego oraz barwnego zapewniają wyraziste i jasne obrazy w rozdzielczości WUXGA – również w dziennym świetle.

Projektor wyposażono w nowo opracowane koło fosforowe z materiału nieorganicznego. Dzięki temu charakteryzuje się doskonałą odpornością na działanie światła i wysokiej temperatury. W rezultacie wpływa to na jego wyjątkową niezawodność.

Ostre obrazy to zasługa optymalizacji 4K, a długi czas eksploatacji lasera pozwala cieszyć się nimi nawet do 56 000 godzin. Dodatkowo ten model posiada wbudowaną kamerę, która gwarantuje precyzyjną kalibrację obrazu.

Projekcja w zakresie 360⁰

Dzięki nowej serii obiektywów z silnikami, która obejmuje opcjonalne obiektywy o ultrakrótkim rzucie (UST), kąt montażu projektora wynosi 360⁰. Pozwala to na umieszczenie go w niemalże dowolnym miejscu i rzucanie obrazu bez żadnych zniekształceń na narożniki i zakrzywione ściany.

Najważniejsze informacje:

Technologia laserowego źródła światła

Niezawodna, długotrwała jakość obrazu (do 56 000 godzin1)

Najwyższa jakość obrazu

Zwiększone natężenie światła; doskonały balans bieli; lepsze odwzorowanie kolorów

Obrazy HD z optymalizacją 4K

Wyjątkowa ostrość, wyrazistość i bogactwo szczegółów pozwalające uzyskać efekt 4K

Elastyczna instalacja 360⁰

Dowolne umieszczenie projektora bez zniekształcania obrazu i utraty jasności

Pewność niezawodnego działania

Produkt objęty gwarancją na 5 lat lub 20 000 godzin pracy

1 Czas eksploatacji lasera wynosi do 56 000 godzin w trybie niestandardowym

Błyskawiczna gotowość do działania

Funkcja pamięci obiektywu zapisuje ustawienia projektora (np. położenie obrazu, ostrość, zoom). Dzięki temu można rozpocząć wyświetlanie prezentacji, nawet gdy obecne współczynniki proporcji obrazu są różne lub podłączone są inne obiektywy. Ponadto tryb dzielenia ekranu pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł.

Gwarancja niezawodności

Produkt objęty jest gwarancją na 5 lat lub 20 000 godzin pracy.

Epson oferuje całą gamę narzędzi audiowizualnych – od lekkich projektorów przenośnych, po duże modele instalacyjne – które wykorzystywane są do wyświetlania prezentacji podczas szkoleń, zebrań zarządu, posiedzeń w salach konferencyjnych czy innych wystąpień przed szerszą publicznością. Projektory biznesowe Epson spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.