12666 thinkpad lenovo t14 nomacom

Lenovo ThinkPad T14

Wyjątkowej klasy urządzenie biznesowe Lenovo ThinkPad T14 już w sprzedaży. Jeszcze bardziej wydajny i wytrzymały, a dodatkowo wzbogacony o szereg innowacyjnych funkcjonalności. Do pracy w domu, w biurze, a także w terenie. Do wyboru w konfiguracji z procesorami Intel lub AMD.

Lenovo ThinkPad T14 to przede wszystkim:

  • wydajna praca przez cały dzień dzięki wytrzymałej baterii
  • ulepszone opcje dokowania
  • doskonała łączność
  • większe bezpieczeństwo
  • łatwość zarządzania

Wytrzymałość modelu T14 została przetestowana według norm wojskowych MIL-SPEC. Jednocześnie jest to niezwykle smukłe i lekkie urządzenie, które idealnie nadaje się do pracy mobilnej. Użytkownicy biznesowi z pewnością docenią również pakiet niezawodnych zabezpieczeń, a także doskonałą wydajność i szybką reakcję na polecenia użytkownika. Lenovo ThinkPad T14 to także komfortowa praca wielozadaniowa, czego zasługą są najnowsze procesory (Intel Core 10.generacji lub AMD Ryzen PRO), a także ultraszybkie dyski SSD.

W najnowszym modelu flagowej rodziny laptopów ThinkPad serii T zastosowano również szereg innowacyjnych funkcjonalności. Dzięki Modern Standby system wybudza się w ciągu zaledwie jednej sekundy, natomiast sekundę później jest już połączony z internetem. Dodatkowo funkcja Wake on Voice pozwala użytkownikowi obudzić system, mówiąc z drugiego końca pokoju (laptop musi być otwarty).

Co jeszcze wyróżnia Lenovo ThinkPad T14? Opcjonalny moduł 4G WWAN zapewnia niezawodną łączność gdy mamy do czynienia ze słabym lub niedostępnym sygnałem WiFi. Natomiast za sprawniejsze wdrożenie przez administratorów, dłużysz czas działania na zasilaniu bateryjnym, a także szybszą reakcję na polecenia użytkownika odpowiada minimalna liczba wstępnie zainstalowanych aplikacji.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Lenovo położyło też duży nacisk na bezpieczeństwo. ThinkPad T14 (Intel) z opcjonalną technologią Privacy-Guard po przyciśnięciu jednego przycisku uniemożliwia osobom trzecim podejrzenie ekranu. Dodatkowe zabezpieczenia to m.in. opcjonalna kamera na podczerwień z osłoną bezpieczeństwa, czytnik linii papilarnych, a także technologie szyfrowania danych. Lenovo ThinkPad T14 (AMD) dysponuje natomiast funkcją AMD Memory Guard. Jej rolą jest szyfrowanie, a także deszyfrowanie pamięci w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wrażliwe informacje nie przedostaną się w niepowołane ręce.

Napisz do nas w celu uzyskania bezpłatnej oferty!

[email protected]