12552 Huawei OceanStor Dorado 3000 V6

Huawei OceanStor Dorado 3000 V6

Prosta, ekonomiczna i niezwykle szybka macierz all-flash Huawei OceanStor Dorado 3000 V6 wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji. Zapewnia deduplikację, kompresję danych, mechanizm tworzenia migawek, zdalną replikację, a także oferuje możliwość wykonywania backupu do chmury.

Huawei OceanStor Dorado 3000 V6 all-flash to wiodąca w branży wydajność opracowana na innowacyjnym sprzęcie i inteligentnych algorytmach FlashLink. Została zaprojektowana z myślą o usługach o kluczowym znaczeniu, a przy tym oferuje wiele funkcji wpływających na dostępność i efektywność działania.

  • 3-krotnie większa wydajność

Oferuje przepustowość 800 GB i 21 milionów SPC-1 IOPS™, a przy tym tylko 0,05 ms opóźnienia.

  • Ciągłość działania 24/7

Huawei oferuje rozwiązanie HyperMetro czyli klaster active-active, który może być zbudowany z dwóch macierzy oddalonych od siebie o wiele kilometrów.

  • Brak zakłóceń w aplikacjach

Tolerancja awarii siedmiu z ośmiu kontrolerów bez zakłócania usług.

  • Oszczędność kosztów

Zastosowanie wiodących w branży technologii, w tym kompresji inline i deduplikacji, powoduje oszczędność kosztów operacyjnych na poziomie 75%.

Macierz all-flash Huawei z serii OceanStor Dorado V6 to inwestycja, która jest korzystna z wielu powodów. Z jednej strony oferują nam bowiem szybkość i wydajność, a z drugiej stabilność całej infrastruktury.

Dodatkowo, tym co wyróżnia te urządzenia na rynku jest fakt, że są w stanie funkcjonować, nawet gdy awarii ulegnie siedem z ośmiu kontrolerów dyskowych. O tak niespotykanej odporności decyduje architektura full-mesh i komunikacja poprzez protokół RDMA.

Natomiast o łatwości zarządzania urządzeniem decyduje oprogramowanie DeviceManager, które wspierane jest przez moduł UlatraPath, a także eService (sztuczna inteligencja, umożliwiająca przewidywanie przyszłych awarii).

Jesteś zainteresowany zakupem macierzy Huawei?

Napisz do nas lub zadzwoń w celu uzyskania szybkiej i bezpłatnej oferty!

Zarówno jeżeli chodzi o ten model rozwiązania, jak i o inne.

[email protected]
+48 22 781 34 85