12809 Barco clickshare nomacom

Barco ClickShare

Oferowany przez Barco ClickShare to jeden z najprostszych sposób na dzielenie się treściami oraz udostępnianie materiałów. Przy pomocy jednego kliknięcia dane z laptopa bądź innego urządzenia mobilnego mogą być wyświetlane na ekranie prezentacyjnym. Bez kabli, konfiguracji, a także bez żadnych zakłóceń.

ClickShare pozwala wejść do dowolnego pokoju konferencyjnego i natychmiastowo udostępniać prezentację. Bez kabli, bez konfiguracji, bez logowania, a także bez niezręcznych sytuacji związanych z podłączaniem urządzeń, sprawdzaniem ich działania i zaufaniem, że technologia nas nie zawiedzie.

  • Bez kabli

Uniwersalna aplikacja ClickShare obsługiwana przez USB dla urządzeń z systemem iOS i Android pozwala uniknąć nieestetycznych kabli, które często widujemy w salach konferencyjnych. Dodatkowo nie wymaga żadnego specjalnego adaptera ani portu, w związku z tym nie ma potrzeby noszenia ze sobą dodatkowych przewodów czy urządzeń.

  • Bez oprogramowania

Po podłączeniu przycisku ClickShare jesteś gotowy do pracy. Bez potrzeby pobierania, a także instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Również po skończonej pracy ClickShare nie pozostawia żadnego oprogramowania na urządzeniu.

  • Prosty w użyciu i intuicyjny

Barco ClickShare działa po naciśnięciu jednego przycisku. Podłączenie go do urządzenia nie zmienia rozmiaru ani rozdzielczości ekranu, dzięki czemu to, co jest widoczne na ekranie laptopa, replikowane jest na duży ekran w sali konferencyjnej.

  • Obsługa wielu urządzeń

Oprócz przycisku ClickShare, zasilanego przez USB, na wzrost efektywności spotkań wpływa możliwość zainstalowania aplikacji ClickShare na iOS, a także na urządzenia z systemem Android. Dzięki niej bez problemu można udostępniać treści z urządzeń mobilnych.