Sprzedaż i dostawa rozwiązań IT

rozwiązania sieciowe, serwery i pamięci masowe, rozwiązania do backupu danych, systemy zasilania awaryjnego, usługi chmurowe, systemy rezerwacji sal, wideokonferencje, notebooki, drukarki

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy biznesowe środowisko, a co za tym idzie – rozumiemy potrzeby biznesu. W trosce o zachowanie najwyższych standardów nieustannie doskonalimy swoje kompetencje, by dostarczane przez nas innowacyjne rozwiązania, zawsze wpływały na poprawę funkcjonowania firmy. Ofertujemy rzetelną obsługę przez dedykowanego opiekuna, a także terminowe realizacje procesów zakupowych. Działamy na obszarze całej polski i dostarczamy produkty do firm praktycznie z każdej branży. Począwszy od małych przedsiębiorstw handlowo-usługowych, poprzez duże firmy produkcyjne, logistyczne, energetyczne, a skończywszy na instytucjach publicznych.

Oferując sprzęt informatyczny i specjalistyczne systemy IT, przeprowadzamy konsultacje z klientami, by móc zaoferować rozwiązania ściśle dopasowane do potrzeb firmy. Nasza oferta obejmuje m.in. rozwiązania sieciowe, serwery i pamięci masowe, rozwiązania z szeroko pojętego obszaru bezpieczeństwa, systemy zasilania awaryjnego, systemy audiowizualne, notebooki biznesowe, drukarki, skanery, projektory i wiele więcej.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę produktową, jest również jej atrakcyjność pod względem kosztów. Ponieważ, współpracując z niemal wszystkimi renomowanymi producentami sprzętu IT, możemy w imieniu naszych klientów negocjować ceny specjalne. Dodatkowo, w ramach kompleksowej obsługi informatycznej, nasi inżynierowie mogą zająć się montażem sprzętu i jego instalacją. W rezultacie klient otrzymuje w pełni skonfigurowany produkt, gotowy do pracy.

obsługa informatyczna firm sprzedaż rozwiązań it

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować: