Obsługa informatyczna firm – Nomacom – IT Business Partner

Dedykowane rozwiązania hardware’owe

kompleksowe usługi wdrożeniowe obejmują montaż sprzętu, jego instalację i konfigurację, w celu udostępnienia klientowi produktu sprawnego i zintegrowanego z dotychczasowym środowiskiem IT

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań hardware’owych. Ich opracowaniem zajmują się nasi inżynierowie, biorąc pod uwagę szereg istotnych czynników, takich jak aktualne zasoby przedsiębiorstwa, specyfikę branżową, obszary problematyczne oraz cele do osiągnięcia. W rezultacie klient otrzymuje optymalny produkt, w pełni skonfigurowany i skomunikowany z bieżącą infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa.

Dzięki doskonałej znajomości trendów technologicznych, architektur IT oraz metodologii projektowych możemy pochwalić się wysokim kompetencjami w tworzeniu dedykowanych rozwiązań hardware’owych. Naszym dodatkowym atutem jest elastyczność w dostosowywaniu się do oczekiwań klientów, dlatego każde wdrożenie odbywa się na ich warunkach i w dogodny dla nich sposób.

Wieloletnie doświadczenie, jako integratora sprzętu i systemów IT, pozwala nam na tworzenie profesjonalnych rozwiązań, optymalnych kosztowo, a przy tym prostych w obsłudze i zarządzaniu. Nasza rola nie kończy się na przekazaniu klientowi gotowego rozwiązania. Oferujemy również wsparcie powdrożeniowe oraz serwis. Co ważne, opracowując dedykowaną infrastrukturę hardware’ową, nie ograniczamy się do wybranego vendora, ale bazujemy na sprzęcie i oprogramowaniu oferowanym przez wszystkich renomowanych producentów. Dzięki temu możemy rekomendować klientom najbardziej efektywne rozwiązania, niekiedy wykraczające poza standardowe wymagania, a przy tym dające pewność realizacji projektu w założonym budżecie.

obsługa informatyczna firm - dedykowane rozwiązania hardware

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować: