Obsługa informatyczna firm – Nomacom – IT Business Partner

Biznesowe systemy audiowizualne

Narzędzia do wideokonferencji, systemy rezerwacji sal, Digital Signage, systemy multimedialne (projektory, ekrany), oprogramowanie i usługi dla każdego środowiska pracy (indywidualne i zespołowe)

 

Dostarczamy klientom biznesowym rozwiązania technologiczne, które tworzą nowoczesne i funkcjonalne środowisko pracy. Z jednej strony zwiększają wydajność pracowników, usprawniając kontakt z klientami i współpracownikami, a z drugiej wpływają na wzrost prestiżu firmy. Ich dodatkową zaletą jest efektywność, wynikająca z oszczędności czasu i ograniczenia wydatków.

Współpraca ze wszystkimi światowymi producentami rozwiązań AV, daje nam bogaty wachlarz możliwości w zakresie konfiguracji różnych produktów składających się na cały system. Dzięki precyzyjnemu doborowi narzędzi, nasi specjaliści tworzą rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania technologicznego. Są one niezawodne i intuicyjne w obsłudze, a także w 100 proc. dopasowane do oczekiwań klienta. Bowiem przemyślany i dobrze zaprojektowany system spełnia również wszelkie wymogi estetyczne i atrakcyjnie wpisuje się w wystrój wnętrz.

Nasza oferta obejmuje systemy wideokonferencyjne (od małych urządzeń typu All-In-One, po złożone systemy wielokamerowe do wielkich pomieszczeń), systemy rezerwacji sal, systemy zarządzania treścią (Digital Signage), ściany LED oraz systemy nagłośnienia. Obsługujemy klientów kompleksowo. Zajmujemy się zarówno projektowaniem rozwiązań audiowizualnych, jak również ich dostawą, instalacją i konfiguracją. Dodatkowo posiadamy w swoim portfolio projektory multimedialne, monitory wielkoformatowe, ekrany dotykowe, infokioski, tablice interaktywne, aplikacje multimedialne i wiele więcej.

Obsługa informatyczna firm - biznesowe systemy AV

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować: